PRECES PIEGĀDES UN MAKSĀŠANAS IESPĒJAS UN NOSACĪJUMI

Ātra un ērta iegādāto preču piegāde ir viena no mūsu veikala prioritātēm ar klientiem. Mēs zinām, cik svarīgs ir laiks, un esam gatavi no savas puses ātri atrisināt problēmu, piegādājot pasūtītos materiālus līdz izdošanas vietai.

Piegāde Latvijā no 250 eiro ir bez maksas (jebkurā ērtā veidā Alandi.lv)

Lielgabarīta preces var saņemt tikai mūsu noliktavā Rīgā vai veikalā Liepājā, vai arī izvēloties piegādi ar kurjeru uz norādīto vietu.

 Izņemt pašam- tas ir ērti, ja vēlaties ātri saņemt preces un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu, jūs varat norēķināties ar maksājumu kartēm (izņemot noliktavu Rīgā), skaidrā naudā, izmantojot internetbanku vai ar pārskaitījumu.

Preces saņemiet pakomātos Venipak, Omniva, DPD vai Latvijas pastsja jūs nevēlaties gaidīt kurjeru noteiktā laikā. Veicot pasūtījumu Alandi.lv lapā, vienkārši izvēlieties, kura no pakomātiem jums ir ērtākā. (Lūdzu, ņemiet vērā, ka lielgabarīta paku piegāde nav iespējama). Izvēloties šo piegādes veidu, jūs varat norēķināties, izmantojot internetbanku, ar bankas pārskaitījumu (priekšapmaksa pēc rēķina saņemšanas no Alandi.lv pa e-pastu)

Preces saņem ar kurjeru jebkurā Latvijas vietā - Ja izvēlaties šo piegādes veidu, varat norēķināties, izmantojot internetbanku, veikt bankas pārskaitījumu (priekšapmaksa pēc rēķina saņemšanas no Alandi.lv), kā arī norēķināties ar kurjeru piegādes laikā. Pirms preču pieņemšanas un rēķinu parakstīšanas vizuāli novērtējiet preču drošību!

 Lietuva, Igaunija. Preces varat saņemt Omniva, Venipak pakomātos (izņemot liela izmēra preces) vai pasūtot kurjeru jebkurā izvēlētajā vietā. Jūs varat maksāt tikai ar bankas pārskaitījumu vai internetbanku.

Maksājums ar skaidru naudu vai kredītkarti

Maksājums kurjeram

Maksāt kurjeram ar kredītkarti var tikai par precēm, kuras kurjers jums piegādājis.

Maksājums veikalā

Ir iespējams izvēlēties maksājumu skaidrā naudā vai ar kredītkarti.

Maksājumu kartes VISA, MasterCard, Maestro

Veicot priekšapmaksu, varat izmantot debetkartes un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējis drošās iepirkšanās tiešsaistē funkciju. To var aktivizēt savā internetbankā.

Tiklīdz tiek aizpildīta kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV kods, pasūtījuma summa tiks rezervēta jūsu kartes kontā.

Ar bankas pārskaitījumu

Bankas pārskaitījumu var veikt uz bankas kontu, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā. Lūdzu, paskaidrojuma laukā ievadiet pasūtījuma numurulai jūsu pasūtījums tiktu apstrādāts pēc iespējas ātrāk.