MŪSU ADRESES

Pasts:  info@alandi.lv
Tālrunis:  +371 26428286
SIA "ALANDI"

Reģistrācijas numurs 42103076295

PVN maksātāja numurs LV42103076295

Banka: AS "Luminor banka"

Kods: RIKOLV2X

Konta Nr .: LV33RIKO0002930257282

Mēs piedāvājam plašu sūkņu klāstu no pazīstamiem uzņēmumiem PEDROLLO (Itālija) un IBO (Polija). Mēs piegādāsim jums modernas un kvalitatīvas sūknēšanas iekārtas par pieņemamām cenām, nodrošināsim garantijas (servisa) apkopi.

Veikals: Liepāja, Mirdzas Ķempes iela 4 LV-3407

VEIKALA DARBA LAIKS

PIRMDIENA PIEKTDIENA: 8.30 — 17.00
SESTDIENA: No 9.00 līdz 13.00.
SVĒTDIENA: BRĪVDIENA

Noliktava:  Rīgā, Stopiņu ielā 32a LV-1035

NOLIKTUVES DARBĪBAS LAIKS

PIRMDIENA PIEKTDIENA: 9.00 — 18.00
SESTDIENA: BRĪVDIENA
SVĒTDIENA: BRĪVDIENA

RAKSTI MUMS

INFORMĀCIJA PAR PASŪTĪJUMU

Jā, ir iespējams veikt iepriekšēju pasūtījumu precēm, kuras šobrīd noliktavā un veikalā ir beigušās. Lai to izdarītu, jums ir jāiegādājas preces, tādējādi veicot pasūtījumu, mēs ar jums sazināsimies, lai apstiprinātu un iegūtu sīkāku informāciju par piegādes laiku.

Lai noslēgtu līgumu un pirkumu vairumtirdzniecības nosacījumus, sazinieties ar mūsu menedžeriem, izmantojot Saziņas veidlapa vai pa e-pastu info@alandi.lv

Ja produkts atrodas vietnē, bet nevarat to ievietot grozā, visticamāk, tas ir pieejams mazumtirdzniecības veikalā, un jums ir jāsazinās ar mūsu menedžeriem, izmantojot Saziņas veidlapa vai pa e-pastu info@alandi.lv

Ja saņemat bojātu preci, lūdzu, iesniedziet sūdzību saskaņā ar noteiktajiem kurjerdienesta noteikumiem un paziņojiet interneta veikalam pa tālruni vai e-pastu.

Ja jums ir kādi jautājumi par konkrēta produkta izvēli vai pasūtīšanu, varat izmantot tiešsaistes konsultanta pakalpojumus (poga vietnes apakšējā labajā daļā) vai sazināties ar mūsu veikalu (cilne "Kontakti"), kur kvalificēti pārdošanas konsultanti atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Nē, lai veiktu pirkumus mūsu veikalā, jums iepriekš nav jāreģistrējas vai jāpiesakās. Jums būs jāsniedz informācija par sevi tikai, veicot pasūtījumu un samaksājot par to.

Jā, jūs varat veikt izmaiņas adrešu datos. Lai to izdarītu, pēc profila ievadīšanas jums jāiet uz sadaļu "mainīt profilu".